ÖVRIGT / Speglar / Spegel 541040
nr 54 1040
SPEGEL
Förgylld, 1800-tal, ram med jaktmotiv, H120
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.500 kr
måndag 7 maj 2001
kl 17:00:00